Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi EAH

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1951 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’nin halihazırda üç büyük şehrinde bulunan Sağlık Bakanlığı’na bağlı dört büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden biri olup İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi’dir. Türkiye'de ilk başarılı akciğer nakli Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılmıştır.
Hastanede 60 yılı aşkındır ‘akciğer sağlığı ve hastalıkları’ konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Altmış yılı aşkın bilgi, deneyim ve imkanlar; hem kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti sunma noktasında müracaat eden hastalarımıza, hem de eğitim ve araştırma alanında asistanlarımıza ve akademisyenlerimize sunulmaktadır.
Ana branşlar Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmakla birlikte, Alerji ve İmmunoloji, Solunumsal Yoğun Bakım, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Uyku Laboratuarı, Akciğer Onkoloji Kliniği ve Evde Bakım Birimi gibi diğer birimler de hizmet vermektedirler.
Akciğer kanseri cerrahisi ve video-yardımlı torakoskopik (endoskopik, kapalı) cerrahi konusunda ülkemizin önde gelen sayılı hastanelerinden biri olduğu gibi  “Yemek Borusu” (Özofagus) Hastalıkları da çalışma alanı içerisindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 34844 Başıbüyük Maltepe / İstanbul
Tel: 0216 421 42 00 Faks: 0216 421 41 10
DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Devlet E-Nabız Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Eğitim Kamu İç Kontrol Çalışmaları